Rehabilitacja sportowa
Rehabilitacja i urazy sportowców oraz ich leczenie

Niekorzystne skutki zakazu sieci wąskiego dostawcy cd

Posted in Uncategorized  by admin
December 1st, 2018

Ponieważ menedżerowie odpowiedzialni za plany wymiany byli zaniepokojeni możliwością przyciągnięcia populacji pacjentów wysokiego ryzyka podczas pierwszego roku działalności, mogli użyć wąskich sieci do zniechęcenia do rejestracji przez osoby o kosztownych warunkach. Potencjał sieci dostawców do wpływania na profil ryzyka zarejestrowanych podmiotów stanowi ekonomiczne uzasadnienie dla regulacji sieci ubezpieczycieli, ale twierdzę, że CMS i komisarze ubezpieczeniowi państwowi nie powinni zmuszać ubezpieczycieli do zawierania umów z dostawcami lub w inny sposób ingerować w negocjacje z dostawcami planu . Oprócz zwiększania składek na ubezpieczenie, przepisy dotyczące adekwatności sieci mogą upolityczniać decyzje ubezpieczycieli dotyczące sieci dostawców, a sukces dostawcy nie powinien zależeć od jego wpływu na kluczowych ustawodawców lub organy regulacyjne. Przeciwnicy ACA obawiają się, że doprowadzi to do reaktywnego, ad hoc mikrozarządzania systemem opieki zdrowotnej; polityka rozsądnego dostępu w niewielkim stopniu rozwiązuje ten problem. CMS byłoby rozsądne, aby ograniczyć swoją rolę do zapewnienia, że plany sprawią, że listy dostawców będą łatwo dostępne dla konsumentów przed wyborem planu.
Plany mogą kontrolować koszty, jednocześnie zmniejszając obawy konsumentów o ograniczony wybór poprzez większe wykorzystanie warstwowych sieci. Sieci warstwowe umożliwiają pacjentom otrzymywanie opieki od szerszego grona dostawców, ale wymagają od pacjentów płacenia wyższych kosztów poza zasięgiem kieszeni, jeśli wychodzą poza sieć szkieletową. Jeśli konsumenci cenią sobie wybór, rynek będzie ewoluował w tym kierunku, nie zwracając się do organów nadzoru.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z Departamentu Polityki Zdrowotnej i Zarządzania, Wydziału Ekonomii i Centrum Winship Cancer, Emory University, Atlanta.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Bauman N, Coe E, Ogden J, Parikh A. Sieci szpitalne: zaktualizowany krajowy widok konfiguracji na giełdach. Nowy Jork: McKinsey and Company, Centrum Reformy Systemu Zdrowia USA, czerwiec 2014.

2. Uwagi przewodniczącego na dorocznej konferencji American Medical Association. 15 czerwca 2009 r. (Http://www.whitehouse.gov/the_press_office/Remarks-by–President-to-t-Numer- Konferencja-American-Medical-Association).

3. List od 2015 r. Do emitentów na rynku federalnym. Baltimore: Centrum usług Medicare i Medicaid. 4 lutego 2014 r. (Http://www.cms.gov/CCIIO/Resources/Regulations-and-Guidance/Downloads/draft-issuer-letter-2-4-2014.pdf).

4. Howard DH. Jakość szpitala i selektywne kurczenie się – dane z transplantacji nerki. Forum Health Econ Policy 2008; 11: 2-2
Crossref
5. McGuire TG, Newhouse JP, Normand SL, Shi J, Zuvekas S. Ocena zachęt do selekcji na poziomie usług w prywatnych kasach ubezpieczeń zdrowotnych. J Health Econ 2014; 35: 47-63
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (3)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: kolonoskopia częstochowa, przychodnia medyk rzeszów, oddawanie krwi warunki ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kolonoskopia częstochowa oddawanie krwi warunki przychodnia medyk rzeszów