Rehabilitacja sportowa
Rehabilitacja i urazy sportowców oraz ich leczenie

Krajowe badanie planów zarządzania opieką medyczną ad 6

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów, a nie Komisji Przeglądu Płatniczych Lekarzy. Dr Berenson jest dyrektorem medycznym i współzałożycielem National Capital Preferred-Provider Organization, którego nie uwzględniono w tym badaniu. Jesteśmy wdzięczni Jackowi Hoadleyowi z Komisji ds. Przeglądu Płatniczych Lekarzy za jego wskazówki i wsparcie; do następujących pracowników Mathematica Policy Research: Lyle Nelson za przegląd badań, Linda Mendenko za nadzorowanie badania, Daisy Ewell i Susan Thomas za wsparcie w programowaniu, Barbara Foot i DeWayne Davis za koordynację produkcji, Daryl Hall za edycję rękopisu i Kathleen Donaldson za pomoc w przygotowaniu manuskryptu; do planów zarządzania opieką, które brały udział w badaniu; do Stowarzyszenia Zdrowia Grupy Ameryki, Amerykańskiego Stowarzyszenia Opieki i Przeglądania oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Organizacji Preferowanych Dostawców; do panelu ekspertów liderów klinicznych w zarządzanej opiece; oraz Paulowi Ginsburgowi z Centrum Studiów nad Systemami Zdrowotnymi Zmiana w celu przeglądu manuskryptu.
Author Affiliations
From Mathematica Policy Research, Washington, DC (MRG, TL, TE); Departament Administracji Zdrowia, Medical College of Virginia, Virginia Commonwealth University, Richmond (RH); program IMPACS Roberta Wooda Johnsona / CHPS, Uniwersytet Georgetown, Waszyngton, DC (RB); oraz National Capital Preferred-Provider Organization, Washington, DC (RB).
Prośba o ponowne przesłanie do Dr. Gold at Mathematica Policy Research, Suite 550, 600 Maryland Ave., SW, Washington, DC 20024.
[podobne: cyklopiroksolamina, lekarz medycyny pracy warszawa centrum, cystouretrografia mikcyjna ]

Tags: , ,

No Responses to “Krajowe badanie planów zarządzania opieką medyczną ad 6”

 1. Grave Digger Says:

  Article marked with the noticed of: loża laminarna[...]

 2. Sexual Chocolate Says:

  Fajna historia

 3. Gunhawk Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: choroby dziąseł[...]

 4. Little General Says:

  Zasłyszane z SOR jednego z dużych miast Polski

 5. Ryszard Says:

  [..] Cytowany fragment: kręgosłup[...]

 6. Apolonia Says:

  Do tego non stop zimne ręce

Powiązane tematy z artykułem: cyklopiroksolamina cystouretrografia mikcyjna lekarz medycyny pracy warszawa centrum